Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de calcul desktop Intel Core i5,Tastatura, Mouse Monitor 19 ", Imprimanta laser monocrom A4,
- Număr anunț
- DA20985394
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- GREEN TRAIL SRL (CUI RO28074610)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.995 RON
- Valoare atribuită
- 1.995 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 09:09
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.995 RON
din 1.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro