Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii carosabil strada Magnoliei

Număr anunț
DA20981661
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
DVM CONTRACTORS SRL (CUI 30604696)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119.000 RON
Valoare atribuită
119.000 RON
Data publicării
07.08.2018 13:22
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119.000 RON

din 119.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.