Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de echipamente IT

Număr anunț
DA20776925
Autoritate contractantă
Comuna Micfalau (CUI 16410805)
Furnizor / câștigător
AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
Cod CPV
38652000-0 · Proiectoare cinematografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.847 RON
Valoare atribuită
29.847 RON
Data publicării
04.07.2018 15:19
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.847 RON

din 29.847 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.