Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CORPURI ILUMINAT+BECURI

Număr anunț
DA20976755
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,05 RON
Valoare atribuită
781,05 RON
Data publicării
07.08.2018 08:53
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,05 RON

din 781,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.