Ofertă acceptată Cumpărare directă

AD BLUE

Număr anunț
DA20781808
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
Furnizor / câștigător
CEDAOT RENT SRL (CUI RO31570494)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176 RON
Valoare atribuită
1.176 RON
Data publicării
05.07.2018 11:12
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176 RON

din 1.176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.