Ofertă refuzată Cumpărare directă

BEC LED E27 220V 5W

Număr anunț
DA20958633
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
Furnizor / câștigător
Rocas Electrice S.R.L. (CUI RO19671678)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,50 RON
Valoare finală
151,50 RON
Data publicării
02.08.2018 13:33
Data finalizării
08.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.