Ofertă acceptată Cumpărare directă

Delaco Apetito branza topita felii cascaval 400g

Număr anunț
DA20978506
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIBIU (CUI 14387889)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,90 RON
Valoare atribuită
225,90 RON
Data publicării
07.08.2018 10:35
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,90 RON

din 225,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.