Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii topografice - Actualizare si apartamentare bloc
- Număr anunț
- DA20781978
- Autoritate contractantă
- Comuna Bania (CUI 3227998)
- Furnizor / câștigător
- CRISTA CRISTIAN JULIAN PERSOANA FIZICA (CUI 19950664)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.700 RON
- Valoare atribuită
- 7.700 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 11:19
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.700 RON
din 7.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro