Acasă · Licitații
· Otet; sosuri; amestecuri de condimente; faina si praf de mustar; mustar preparat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bors 1 L
- Număr anunț
- DA20970012
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
- Furnizor / câștigător
- CALI FISHING & HUNTING SRL (CUI RO27385553)
- Cod CPV
- 15871000-4 · Otet; sosuri; amestecuri de condimente; faina si praf de mustar; mustar preparat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980,59 RON
- Valoare atribuită
- 980,59 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 10:11
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
980,59 RON
din 980,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro