Ofertă acceptată
Cumpărare directă
container sterilizare instrumentar285X280X155MM;465X280X155MM;580X280X155MM
- Număr anunț
- DA20990448
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI RO9245101)
- Cod CPV
- 33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.850,12 RON
- Valoare atribuită
- 98.850,12 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 12:17
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98.850,12 RON
din 98.850,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro