Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica pentru echipament 70-90Kw - conform PTA1-2010

Număr anunț
DA20985670
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,81 RON
Valoare atribuită
416,81 RON
Data publicării
08.08.2018 09:25
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,81 RON

din 416,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.