Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava patrata 100x100x4 mm

Număr anunț
DA20983376
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
TEHVOROM SNAGOV SRL (CUI RO15062753)
Cod CPV
44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.835,40 RON
Valoare atribuită
1.835,40 RON
Data publicării
07.08.2018 15:07
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.835,40 RON

din 1.835,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.