Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii exploatare forestiera partizile P1392 Vl. Fatacele si P1394 Pr. Alb
- Număr anunț
- DA20779387
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
- Furnizor / câștigător
- LOG HOUSE CONSTRUCT SRL (CUI 34414775)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.545 RON
- Valoare atribuită
- 12.545 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 09:25
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.545 RON
din 12.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro