Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Consumabile motoutilaj
- Număr anunț
- DA20949704
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 626,05 RON
- Valoare finală
- 626,05 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:58
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.