Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare 1100 perechi manusi menaj

Număr anunț
DA20980623
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.189 RON
Valoare atribuită
2.189 RON
Data publicării
07.08.2018 12:25
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.189 RON

din 2.189 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.