Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus cerneala HP 652BK

Număr anunț
DA20990328
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Teleorman (CUI RO4253634)
Furnizor / câștigător
Bursa deproduse IT (CUI RO27346082)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
08.08.2018 12:11
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.