Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de organizare evenimente culturale si/sau festivaluri
- Număr anunț
- DA20781256
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
- Furnizor / câștigător
- DUASA GLOBAL SRL (CUI 30327781)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 10:49
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.000 RON
din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro