Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru aparatul de radiologie tip Luminos dRF Max

Număr anunț
DA40441975
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.142,53 RON
Valoare atribuită
84.142,53 RON
Data publicării
20.05.2026 15:07
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.142,53 RON

din 84.142,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.