Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A3 alba ,80 g / mp ,500 coli/top, OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA
- Număr anunț
- DA20986087
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.030 RON
- Valoare atribuită
- 3.030 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 09:47
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.030 RON
din 3.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro