Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator 50 11.90 595.00 Pix PILOT 6 8.50 51.00 Cartus HP Laser Jet PRO MFP M 225dn original

Număr anunț
DA20985053
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit Martinica nr 17 (CUI 29345512)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280,50 RON
Valoare atribuită
1.280,50 RON
Data publicării
08.08.2018 08:45
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280,50 RON

din 1.280,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.