Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse necesare combatere gripa porcina africana

Număr anunț
DA20984108
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4428078)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950,90 RON
Valoare atribuită
1.950,90 RON
Data publicării
07.08.2018 16:07
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950,90 RON

din 1.950,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.