Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONFORM COMANDA NR 45 NUMAR DE REFERINTA: 66523 PRET DE CATALOG: 1.505,00 RON / Unitate de

Număr anunț
DA20982982
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.505 RON
Valoare atribuită
1.505 RON
Data publicării
07.08.2018 14:41
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.505 RON

din 1.505 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.