Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator Sky Copy A4, 80g, 210x297 mm, 500

Număr anunț
DA20982173
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.437,60 RON
Valoare atribuită
1.437,60 RON
Data publicării
07.08.2018 13:52
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.437,60 RON

din 1.437,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.