Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banner

Număr anunț
DA20774336
Autoritate contractantă
COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
Furnizor / câștigător
s.c. DTP Studio s.r.l. (CUI RO13131717)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.573 RON
Valoare atribuită
2.573 RON
Data publicării
04.07.2018 13:20
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.573 RON

din 2.573 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.