Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Contabilitate bugetara

Număr anunț
DA20772086
Autoritate contractantă
Comuna Madulari (CUI 2573896)
Furnizor / câștigător
MAGDA EXPERTCONTAB SRL-D (CUI 37195254)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
04.07.2018 11:35
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.