Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Licență perpetuă software FT-IR-Spectrum Teo Perkin Elmer (spectrometrie în infraroșu)
- Număr anunț
- DA20783297
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.325 RON
- Valoare finală
- 19.502 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 12:25
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.