Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE TUSIERA COLOP PRINTER R30

Număr anunț
DA20970848
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
CROMATIC TIPO SRL (CUI RO1211987)
Cod CPV
30192154-5 · Tusiere de rezerva (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare finală
117,60 RON
Data publicării
06.08.2018 10:57
Data finalizării
08.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.