Ofertă refuzată
Cumpărare directă
EDUS.RO - Software de management educational MODUL- SCIM - OSGG 600/2018, MODUL-CEAC, 3 ani
- Număr anunț
- DA20991837
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT RADAUTI (CUI 18252400)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400 RON
- Valoare finală
- 25.500 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 13:33
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.