Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa interior lemn stratificat cu izolare fonica

Număr anunț
DA20986927
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI RO17730816)
Furnizor / câștigător
MASTROIANI S.R.L. (CUI RO24622973)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.440 RON
Valoare atribuită
7.440 RON
Data publicării
08.08.2018 10:30
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.440 RON

din 7.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.