Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carte "Cruce în Halta Bucerdea"

Număr anunț
DA20985556
Autoritate contractantă
Comuna Bucerdea Granoasa (CUI 18866256)
Furnizor / câștigător
PASTEL IMPEX S.R.L. (CUI 3781623)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.321 RON
Valoare atribuită
3.321 RON
Data publicării
08.08.2018 09:18
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.321 RON

din 3.321 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.