Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii muzicale - Ziua comunei Moara

Număr anunț
DA20984398
Autoritate contractantă
Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
Furnizor / câștigător
MAR TRADIŢIONAL MUSIC S.R.L. (CUI 36057644)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
07.08.2018 18:01
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 18:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.