Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii muzicale - eveniment Ziua comunei Moara
- Număr anunț
- DA20983902
- Autoritate contractantă
- Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
- Furnizor / câștigător
- MAR TRADIŢIONAL MUSIC S.R.L. (CUI 36057644)
- Cod CPV
- 92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 3.000 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 15:47
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 17:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.