Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale protectie si obiecte de inventar
- Număr anunț
- DA20982986
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
- Furnizor / câștigător
- UNI DALID STAR 2000 SRL (CUI RO11364538)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382,05 RON
- Valoare atribuită
- 382,05 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 14:41
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
382,05 RON
din 382,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro