Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bonuri valorice pentru carburanti autoBonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA20982978
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.947,76 RON
Valoare atribuită
10.947,76 RON
Data publicării
07.08.2018 14:40
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.947,76 RON

din 10.947,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.