Ofertă acceptată
Cumpărare directă
accesorii de birou si registre
- Număr anunț
- DA20977922
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- MASTER BIROTICA SRL (CUI RO19179684)
- Cod CPV
- 22813000-2 · Registre contabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328,50 RON
- Valoare atribuită
- 328,50 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 10:01
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
328,50 RON
din 328,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro