Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de tiparire si livrare CARTE ALBUM - ARTISTI GALATENI INTERBELICI - AUTOR CORNELIU STOICA
- Număr anunț
- DA20972347
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.095 RON
- Valoare atribuită
- 18.095 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:20
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.095 RON
din 18.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro