Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie A3, 160 G , 250COLI CULORI CREM-2 topuri, ,ROSU-2 topuri,GALBEN-2 topuri-,ALBASTRU-2 to,VERDE
- Număr anunț
- DA20785227
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
- Cod CPV
- 22992000-0 · Hartie sau carton prelucrate manual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335 RON
- Valoare atribuită
- 335 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 13:52
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
335 RON
din 335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro