Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de servicii - elaborare SF pentru resistematizarea locului de joaca – Somesul Rece 33

Număr anunț
DA20985169
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
Furnizor / câștigător
PÂNIŞOARĂ ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36214064)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.985,80 RON
Valoare atribuită
3.985,80 RON
Data publicării
08.08.2018 08:52
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.985,80 RON

din 3.985,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.