Ofertă acceptată Cumpărare directă

soda caustica

Număr anunț
DA20982393
Autoritate contractantă
PIETE PREST TEC SRL (CUI 31434115)
Furnizor / câștigător
VELTICOM SRL (CUI 16138850)
Cod CPV
24311521-5 · Soda caustica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221,98 RON
Valoare atribuită
1.221,98 RON
Data publicării
07.08.2018 14:06
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221,98 RON

din 1.221,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.