Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA20981890
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA " PROF.DINU MIHAIL-DAN'' MAGULA (CUI 29070527)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.045,59 RON
Valoare atribuită
3.045,59 RON
Data publicării
07.08.2018 13:36
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.045,59 RON

din 3.045,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.