Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Administrarea/întreținerea site-urilor web
- Număr anunț
- DA20977956
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- SĂLĂJAN MEDA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34394333)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 10:03
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro