Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de elaborare documentatie tehnico-economica
- Număr anunț
- DA20952840
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
- Furnizor / câștigător
- FORTIORI CONSULTING S.R.L. (CUI RO18726120)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.600 RON
- Valoare finală
- 25.600 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 16:57
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.