Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lame superfrost/ cu polizina pentru imunohistochimie, incarcate electrostatic,cut 72 buc

Număr anunț
DA20986023
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
08.08.2018 09:44
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.