Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA20982537
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA RAZBOIENI (CUI 2614082)
- Furnizor / câștigător
- FARCOM SRL (CUI RO3427309)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837,46 RON
- Valoare atribuită
- 837,46 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 14:14
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
837,46 RON
din 837,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro