Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet consumabile echipamente periferice
- Număr anunț
- DA20981293
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.987,99 RON
- Valoare atribuită
- 6.987,99 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 13:03
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.987,99 RON
din 6.987,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro