Ofertă refuzată
Cumpărare directă
C-EXV33 (CEXV33) (CEXV-33) (C-EXV 33) CARTUS TONER (14600 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON IR 2520 252
- Număr anunț
- DA20944968
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122 RON
- Valoare finală
- 122 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 07:58
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.