Ofertă refuzată
Cumpărare directă
60F2H00 (602H) 60F2H0E CARTUS TONER (10000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU LEXMARK MX310dn 410de 510de 511d
- Număr anunț
- DA20944943
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.740 RON
- Valoare finală
- 5.740 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 07:52
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.