Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD ESPERANZA TITANUM 1283 - 5905784765136 - 500

Număr anunț
DA20983193
Autoritate contractantă
U.M. 0437 ARAD (CUI 3861854)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI RO24628046)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,98 RON
Valoare atribuită
12,98 RON
Data publicării
07.08.2018 14:55
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,98 RON

din 12,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.