Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard Disk, HDD, intern 4 TB , 4TB , Western Digital Gold 3.5", SATA 3, 128MB, Datacenter, WD4002FYYZ
- Număr anunț
- DA20982596
- Autoritate contractantă
- Institutul de Cercetari pentru Inteligenta Artificiala "Mihai Draganescu (CUI 6121265)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.420 RON
- Valoare atribuită
- 1.420 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 14:17
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.420 RON
din 1.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro