Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LAME ANIMALE DE FERMA, PARCURI ZOOLOGICE SI GRADINI ZOOLOGICE
- Număr anunț
- DA20792019
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- MATEESCU ION COSMIN AGERVET (CUI RO17769468)
- Cod CPV
- 03320000-8 · Bovine, septel si animale mici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.400 RON
- Valoare finală
- 15.640 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 10:57
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.